החלטתם להתגרש? אתם זקוקים לשירות משפטי מקצועי ואחראי.

לתיאום פגישת ייעוץ התקשרו
03-730-6162
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

עו"ד טלי ורד-קינן
מומחית לדיני משפחה, גירושין וגישור

החלטתם להתגרש? אתם עומדים בפני הליך מורכב שיש לו השלכות על המשך חייכם. כדי להגיע להליך הגירושין מוכנים מבחינה משפטית, עם אסטרטגיה מנצחת ועם ליווי מקצועי ואישי לאורך כל הדרך פנו לעו"ד טלי ורד קינן.

נסיון

מעל עשר שנות נסיון בתחום הגירושין

יחס אישי

ליווי משפטי אחראי ומקצועי, יחס אישי

תיקים מורכבים

נסיון בניהול תיקים מורכבים וסבוכים

משרד עו"ד טלי ורד-קינן

הליך גירושין הוא קשה מטבעו והוא רצוף קשיים ומהמורות. ההחלטה לפרק את הבית והמשפחה אינה קלה והוצאתה אל הפועל כרוכה בהתמודדויות רבות. בתוך הכאוס הרגשי בו אתם נתונים אתם מתבקשים לקבל החלטות אשר יכריעו את עתידם הכלכלי והמנטלי של המשפחה. 

משרדנו מתמחה בניהול הליכי גירושין ברגישות וביעילות רבה והכל בכדי להביא אתכם לסיום מערכת היחסים במצב הטוב ביותר שניתן. משרדנו מספק שירותים נרחבים בתחום דיני משפחה, טיפול בתביעות מזונות, משמורת קטינים, עריכת הסכמי גירושין, הסכמי ממון, הסכמי שלום בית, צוואות וירושות ועוד.

משמורת

ניהול הליך חלוקת המשמורת ברגישות לצרכים ומבלי להתפשר על זכויותיכם

רכוש

פתרונות יצירתיים לחלוקת רכוש שתאפשר את סיום הליך הגירושין והמשך בשדרת החיים

ליטיגציה

נסיון רב בייצוג משפטי וניהול הליכים משפטיים מוצלחים בבתי הדין השונים

הסכמים

מומחית בניסוח ועריכת הסכם גירושין, חלוקת רכוש, הסכמי משמורת משותפת ועוד

"תחום עיסוקי מטבעו רגיש והאנשים שמבקשים את עזרתי נמצאים לרוב במשבר קשה וזקוקים לטיפול משפטי מקצועי וגם לאוזן קשבת למצוקותיהם. לכן, אני קודם כל קשובה ללקוחותיי, מנסה להבין את מצבם ולהציע את הפתרון המשפטי הנכון ביותר עבורם. בנוסף, מטבעי, אני שואפת להגיע להסכמות וכך גם משתדלת לעשות בתיקים בהם אני מטפלת. תמיד אייעץ ללקוחותיי להגיע להסכמות, גם במחיר של ויתורים מסוימים וזאת במטרה לשמור על טובת הילדים. אני מקפידה על מתן שירות אישי ללקוחותיי וזמינה עבורם בכל עת"

לתיאום פגישת ייעוץ התקשרו  03-730-6162
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם