צוואות וירושות

טלי ורד קינן
צוואות וירושות

עורכת דין טלי ורד קינן עוסקת בתחום צוואות וירושות תחת התמחותה בתחום דיני משפחה וגירושין. משרד עו"ד טלי ורד קינן מספק טיפול מקצועי ושירותים משפטיים נרחבים בתחום צוואות וירושות ובכללם כל העניינים אשר מסדירים חלוקת רכוש, ענייני עיזבון, עריכת צוואות והוצאתן אל הפועל, חלוקת ירושה ועוד.

עו"ד טלי ורד קינן – עורכת דין בתחום צוואות וירושות

עריכת צוואות

צוואה היא הכלי המאפשר לאדם להמשיך ולשלוט ברכושו גם לאחר פטירתו. צוואה בסיסית מפרטת את ההוראות המיידיות לביצוע העברת הנכסים לגורמים המצויינים בצוואה אך ישנן סיטואציות רבות בהן נדרש שימוש בכלים מתקדמים יותר להבטחת השליטה באופן חלוקת הרכוש ובהוצאת רצונו האמיתי של הנפטר אל הפועל. כל אדם יהפוך במהלך חייו למוריש או יורש ועל כן לכל אחד צורך בהכנת צוואה ובהגדרת הנחיות ברורות לחלוקת הירושה בבוא העת.

צו ירושה

במקרים בהם לא נותרה צוואה שתסדיר את חלוקת רכושו של הנפטר אנו מסייעים בחלוקת רכוש בכפוף לצו ירושה כמקובל בחוק ובמקרים בהם מתעוררות מחלוקות בין היורשים.  במקרים בהם ישנן משפחות מורכבות, במקרים של שירוקין ונישואין בשנית, ידועים בציבור עורכת דין טלי ורד קינן תוביל ותנהל עבורכם את המהלכים המשפטיים בכדי להשלים את חלוקת הרכוש במהירות האפשרית.

גישור בין יורשים

פעמים רבות מתעוררת מחלוקת בנוגע לאופן חלוקת הרכוש. במקרים של סכסוך בין יורשים, על אחת כמה כמה כשמדובר בסכסוך בין בני משפחה, מנהלת עו"ד טלי ורד קינן הליך גישור שמטרתו לנהל משא ומתן בין הצדדים למציאת פתרון שיהיה הגון ומקובל על כולם. גישור בין הצדדים ימנע עיכובים מהותיים בהוצאת הצוואה או צו הירושה אל הפועל וכמובן עלויות רבות אשר נחסכות בשל הויתור על עימותים משפטיים ויתבצע ברגישות, מקצועיות ובסודיות מלאה.

מי זקוק לשירות עריכת צוואה?

כאשר אדם הולך לעולמו ללא צוואה יחולק עזבונו לפי חוק הירושה בין אשתו לילדיו או בהתאם לכללים שנקבעו בחוק הירושה. החוק מספק פתרון בסיסי והגון אך הוא אינו נותן מענה למצבים מורכבים ורגישים. כל רצון או בקשה של אדם לחלוקת רכושו בדרך אחרת חייבים להיות מעוגנים בצוואה חוקית.

מתי מתעורר צורך בעריכת צוואה?

ישנם מקרים נפוצים בהם יש צורך ממשי בעריכת צוואה: כאשר המצווה מעוניין להוריש את רכושו בחלוקה שונה מזו הקבועה בחוק, כאשר מצווה אינו מעוניין שאישתו או ילדיו יהיו היורשים של עזבונו, כאשר מצווה מעוניין להוריש את רכושו ליורש אחר אשר אינו יורש חוקי על פי חוק הירושה, כאשר המצווה אינו נשוי וחי עם בן או בת זוג "ידועים בציבור", כאשר מצווה מנהל הליך גירושין פעיל ואינו מעוניין בהורשת עזבונו לבן זוגו טרם סיום ההליך.

זקוקים לשירות עריכת צוואה?
פנו עכשיו לעורכת דין משפחה ומגשרת טלי ורד קינן

צרו איתנו קשר.

התקשרו עכשיו

מלאו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם

פנו אלינו במסנג'ר