זוג מאזור אשקלון שהיה נשוי שנים רבות, החל בשנים האחרונות להתמודד עם קשיים בחיי הנישואים, הילדים כבר עזבו את הבית ולדאבוננו, כמו במקרים רבים היחסים בין השניים החלו להתערער. לאחר תקופה ארוכה, האישה חשה כי בעלה מתרחק ממנה והיא היא החלה לחשוד כי אותו ריחוק מגיע כתוצאה מבגידה שלו. למעשה, מסקנתה הייתה אחת – לבעלה החוקי ישנה אישה חדשה ולכן הוא מתרחק ממנה.

לאחר שחשדותיה החלו להתחזק, היא פנתה לעורך דין לענייני משפחה, שטחה בפניו את טענותיה, וסיפרה לו כי היא בטוחה שבעלה בוגד בה. לכן, החליטה האישה לפרק את החבילה ולהיפרד ממנו, אך הייתה נחושה להוכיח את דבר הבגידה לטענתה.

עורך דינה החליט, להגיש בקשה לצו מיוחד נגד הבעל, צו שטוען להתיר חיפוש במכשיר הפלאפון שלו. לטענת האישה, חיפוש כזה יחשוף את דבר הבגידה באמצעות הודעות וואטסאפ בינו לבין האישה החדשה שבחייו. באותו שלב, פנה האיש לעורכת הדין טלי ורד-קינן- מומחית לדיני משפחה מאשדוד וטען כי אין לו בעיה להתגרש מאשתו, אך הוא לא בוגד בה, ומדובר במוחה הקודח שהוגה את רעיון הבגידה. בנוסף, אין כל סיבה לפגיעה בו ולחדירה בפרטיותו, באמצעות חיטוט במכשיר בו שמורים הדברים האישיים ביותר שלו.

עו"ד ורד-קינן פנתה לבית הדין וטענה כי אין כל סיבה לאפשר את בקשה של האישה. "בפני בית הדין מונחת בקשת האישה לגילוי פלט שיחות ..וזאת בשעה שאין אינדיקציה מהותית אשר מהווה בסיס לבקשות האישה. לאחר עיון בבקשה…ובטרם נשמעו דברי הצדדים בדיון ונחקרו על טענותיהם, בית הדין מקבח את עמדת האיש כי בשלב זה אין מקום לתת את הצו המבוקש על סמך טענה גרידא הנטענת על ידי האישה", קיבל בית הדין את טענתה. האישה לא ויתרה הגישה ערעור, אולם גם זה נדחה. כעת ישלימו השניים את הליך הגירושין בצינורות המקובלים.