דירת המריבה: האם הקשישה נגד בנה – מתוך כתבה ב"כאן אשדוד"

קשישה תושבת אשדוד טוענת בכתב תביעה שהגישה לבית המשפט שבנה הותיר אותה חסרת כול לאחר שנישל אותה מהדירה שהייתה אמורה להיות בבעלות משותפת של שניהם

דירת המריבה: האם הקשישה נגד בנה

קשישה מאשדוד מבקשת מבית המשפט: הכר בבעלותי על מחצית דירה בעיר שנרשמה על שמו של בני וכלתי.

לטענתה, כפי שהדברים מובאים בתביעה שהוגשה לבית משפט השלום באשדוד באמצעות עו”ד טלי ורד קינן, הדירה רשומה כיום על שמם בעקבות מעשה מרמה וגזל.

על פי כתב התביעה, הדירה נרכשה מכספיה שהתקבלו ממכירת דירתה הקודמת וממשכנתא שנטלו.

בהתאם לסיכום בעל פה בינה ובינם, כך נטען, הדירה החדשה הייתה אמורה להירשם בחציה על שמה של התובעת ובחציה על שם בנה ובנוסף הייתה אמורה להיות לה זכות מגורים שם לכל ימי חייה. התובעת טוענת שבנה אף הבטיח לה שהוא ואשתו יטפלו בה בביתה למשך כל ימי חייה ושנותיה וידאגו לכל מחסורה.

אלא שלתדהמתה התברר לה לאחרונה כי בנה וכלתה רשמו את הדירה החדשה על שמם בלבד, תוך שהם מתעלמים מההסכם.

התנהגות בלתי מוסרית זו, נטען בכתב התביעה, הותירה את התובעת חסרת כול — ללא דירה על שמה ואף מרוקנת מכל נכסיה וכספיה, כאשר אפילו חפציה האישיים נותרו “בני ערובה” בבית הנתבעים.

היא ביקשה מבית המשפט לתת פסק דין הצהרתי שלפיו היא זכאית להירשם כבעלת 50% מהדירה החדשה או לחלופין להורות שהיא זכאית לקבל מחצית משווי הדירה בהתאם להערכת שמאי.

בית המשפט קבע דיון ל-22 בחודש ופסק שעד אז הבן והכלה לא יעשו כל שינוי שנוגע לשימוש בדירה.

צוואה הדדית

שתפו את התוכן זקוקים לשירות משפטי מקצועי ואחראי? פנו עכשיו לעורכת דין משפחה ומגשרת טלי ורד קינן 03-7306162 צרו קשר עכשיו נושאים נוספים שיכולים לעניין

קרא עוד »

צרו איתנו קשר.

התקשרו עכשיו

מלאו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם

פנו אלינו במסנג'ר