אודות

עו"ד טלי ורד קינן

"תחום עיסוקי מטבעו רגיש והאנשים שמבקשים את עזרתי נמצאים לרוב במשבר קשה וזקוקים לטיפול משפטי מקצועי וגם לאוזן קשבת למצוקותיהם. לכן, אני קודם כל קשובה ללקוחותיי, מנסה להבין את מצבם ולהציע את הפתרון המשפטי הנכון ביותר עבורם. בנוסף, מטבעי, אני שואפת להגיע להסכמות וכך גם משתדלת לעשות בתיקים בהם אני מטפלת. תמיד אייעץ ללקוחותיי להגיע להסכמות, גם במחיר של ויתורים מסוימים וזאת במטרה לשמור על טובת הילדים. אני מקפידה על מתן שירות אישי ללקוחותיי וזמינה עבורם בכל עת"

אודות עו"ד משפחה ומגשרת טלי ורד קינן

משרד עו"ד טלי ורד קינן הינו משרד מוביל המתמחה בדיני המשפחה והירושה. המשרד מעניק ייעוץ וייצוג משפטי ומלווה את הלקוח בכל ההליך המשפטי, מתחילתו ועד סופו, לרבות ייצוג בבית המשפט לענייני משפחה ובבית הדין הרבני.

המשרד מתמחה בתחומים הללו:

ניהול תיקי גירושין, לרבות תיקים מורכבים, ניהול משא ומתן, גישור, עריכת הסכמי ממון, ניהול תיקי משמורת, עריכת צוואות וטיפול בעזבונות, הסכמים בין יורשים, אפוטרופסות לגוף ולרכוש ועוד.

״אחד הרגעים הזכורים לי ביותר הוא הפנים המאושרות ומוכירות התודה של אישה שייצגתי שסבלה מחיי נישואין אומללים ואף מהתעללות מילולית מצד בעלה כלפיה כאשר הצלחתי להביא אותה להסכם הגירושין לו היא כל כך ייחלה. דמעות האושר שלה יהיו תמיד נצורות בלבי מאחר שאני יודעת איזה סבל היא עברה במשך שנים ארוכות כדי להגיע לאותו רגע מאושר״.

עורכת דין טלי ורד קינן, עו"ד משפחה ומגשרת היא ילידת שנת 1982, נשואה ואם לשלושה.

בעלת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל-אביב ותואר שני במשפטים במסלול של גישור ויישוב סכסוכים מאוניברסיטת בר-אילן, שבמסגרתו אף הוסמכה כמגשרת. התמחתה במשרד מוביל בתחום האזרחי בכלל ובתחום לשון הרע בפרט. מיד לאחר התמחותה, החלה לעבוד במשרד מוביל בתחום דיני המשפחה והירושה עד שהקימה את משרדה. בעלת ניסיון רב בטיפול בתיקים מורכבים בתחום דיני המשפחה והירושה בכל הערכאות המשפטיות.

זקוקים לשירות משפטי מקצועי ואחראי?
פנו עכשיו לעורכת דין משפחה ומגשרת טלי ורד קינן

צרו איתנו קשר.

התקשרו עכשיו

מלאו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם

פנו אלינו במסנג'ר